Vytlačiť

Neinvazívna prístrojová mezoterapia - okamžitý lifting tváre bez injekcií a operácie.


Nová prístrojová mezoterapia  je inovatívny a patentovaný systém, ktorý umožňuje aplikáciu mezoterapie bez vpichov pomocou ionoforézy. Ionoforéza je zjednodušene povedané procesom pootvorenia vrchnej vrstvy kože čo znásobuje účinnosť vstrebávania účinných látok. Umožňuje preniknúť nanášaným substanciám cez pokožku do nižších vrstiev pomocou galvanického účinku elektrického prúdu. Po priložení aplikátoru k pokožke dosahujeme okamžitého efektu uzavreného elektrického okruhu. Uzavretie obvodu dovoluje v pokožke vystupňovat potenciál, ktorý neobvykle účinne otvára veľké množstvo nových kanálikov, čím výrazne  zvyšuje jej priepustnosť. Tento jav využijeme na aplikáciu liečebnej látky.

Spolu s ďalšími liečebnými metódami neinvazívnej mezoterapie riešia sa problémy so starnúcou pokožkou, problematickou pleťou, pigmentovými škvrnami ... Moderný terapeutický biolifting dokáže bez toho, aby sa  porušila  celistvosť pokožky, aplikovať liečebnú látku do požadovanej hĺbky. Pričom zákrok na tomto prístroji je bezbolestný.

Všetky tieto faktory umožňujú navrátiť pružnosť starnúcej pokožke, obnoviť jej štruktúru. Terapeutický biolifting nahradzuje tradičné injekcie.
 
Aby bolo dosiahnuté čo najlepšieho kozmetického efektu, je potrebné ošetrenie zopakovať 4-5 krát po 10-14 dňoch.


Ako mezoterapia funguje?

Pomocou ionoforézy dochádza k desaťnásobnému rozšíreniu pórov v pokožke a lepšiemu prieniku aplikovanej liečebnej látky, preto sa jedná  o neinvazívne ošetrenie. Pri procedúre dochádza najprv k ošetrovaniu pokožky pomocou ultrazvuku. V záverečnej fáze sa zvolí správna kombinácia sér pre konkrétnu problematiku pokožky daného klienta. Prakticky každá kombinácia sér obsahuje kyselinu hyalurónovú.

 
Prehľad účinkov mezoterapie

  • omladenie tváre (neinvazivny face lifting)
  • redukcia vrások
  • zlepšenie kvality a vypnutie pokožky
  • omladenie a zlepšenie štruktúry pokožky


 

Priebeh:

  • odlíčenie, thermo peeling, čistenie pleti, ampulka, mezoterapia so špeciálnym sérom a záverečná maska
  • Trvanie ošetrenia je cca 30 minút

 

Facebook