Vytlačiť

Ponúkame Vám moderný bieliaci systém bez použitia peroxidu, ktorý poskytuje dlhotrvajúce výsledky! Predstavujeme revolučnú technológiu MAGIC WHITE , ktorá odstranuje škvrny zo zubnej skloviny.

 

Túžite po dokonale krásnom a žiarivom úsmeve? Teraz ho môžete dosiahnuť veľmi rýchlo a jednoducho. Naša ponuka je bezkonkurenčná. Je kKlinicky preukázané, že MAGIC WHITE je NAJŠETRNEJŠÍ spôsob bielenia aký je na trhu s vynikajúcimi výsledkami.

Patentovaná bieliaca esencia je výlučne z prírodných látok, ktorá prináša vynikajúce a dlhotrvajúce výsledky.


 ŽIADNY peroxid 
 ŽIADNA bolesť 
 ŽIADNA sensitivita

Kombinácia pôsobenia najmodernrjšej lampy ( modré a zelené svetlo) s bieliacím gélom MAGIS WHITE - zintenzívni účinnok bielenia. 

Moderný bieliaci systém MAGIC WHITE Vám poskytne rýchle, bezpečné a najmä dlhodobé výsledky bez použitia peroxidu. Prostredníctvom revolučnej technológie sa odstránia škvrny zo zubnej skloviny napr. po nadmernej konzumácii kávy, škvrny spôsobené fajčením atď. 

Postup ošetrenia: 

1. Jednoduché očistenie zubov pomocou špeciálneho návleku na ukazovák, ktorý je napustený čistiacim roztokom s mentolovou príchuťou.
2. Vypláchnutie ústnou vodou.
3. Nanesenie špeciálneho bieliaceho gélu do gumovej zubnej násadky.
4. Následné vloženie do ústnej dutiny.
5. Spustenie LED lampy na 20 minút.
6. Na záver sa porovná zmena odtieňa prostredníctvom tzv. shadera (rozlišovač farebnej škály zubov).


Ako jediný v Bratislave používame najmodernejšiu lampu s IONIZÉROM.
/modro-zelené svetlo/

Po ošetrení odporúčame dodržiavať správnu zubnú hygienu a vyhýbať sa nadmernej konzumácii vysoko farebných nápojov, kávy a fajčeniu, aby bol efekt trvácnejší (bieliací efekt by mal vydržať až 6 mesiacov pri správnej životospráve). Zákrok je nevhodný pre deti do 15 rokov, pre klientov s vysokou kazivosťou, početnými plombami a pre klientov s paradentózou. 


Tento systém bielenia zabezpečí vybielenie Vašich zubov v rozmedzí od 4 do 10 odtieňov a v ojedinelých prípadoch to môže byť menej. Konečný efekt je vždy individuálny – závisí od pigmentácie vašich zubov.

Prečo treba mať biele zuby:

Bielenie zubov s LED svetlom je procesom oblasti kozmetiky,ktoré musí byť vykonané odborníkmi. Biele zuby sú neoddeliteľnou súčasťou úsmevu. Tento proces bielenia  má za cieľ, aby bol jas a belosť zubov čo najväčší. Táto technológia bielenia je momentálne najdokonalejšia na trhu.

Ako LED svetlo sa reaguje na bielenie zubov? 
 MAGIC WHITE po nasvietení vybieli Vaše zuby dokonalejšie, akol ostatné komerčné prípravky na trhu. Liečba trvá 20 minút a výsledky sú okamžite viditeľné.

Je bielenie zubov s lampou LED  efektívne? 
Táto metóda poskytuje rýchle a efektívne výsledky v porovnaní s inými metódami, ktoré sú na trhu. Je samozrejmé, že výsledok závisí aj od stavu pacientovho chrupu. Pred bielením zubov, sa odporúča poznať príčiny, ktoré viedli k zafarbeniu zubov.

Facebook