Vytlačiť

BODY WRAP - prostriedok na odštartovanie kúry na chudnutie
Potrebovali by ste dať dolu zopár centimetrov, lebo nevojdete do svojich obľúbených nohavíc? Skúšali ste všakovaké diéty, cvičenie do úmoru a stále efekt žiadny? Bojíte sa zákrokov, počas ktorých vám budú pchať do vášho tela rôzne trubičky a ihly a preto na liposukciu ani nepomyslíte? Tak ste na správnej adrese. Ponúkame vám novú metódu, pomocou ktorej ani nebudete vedieť ako prichádzate o svoje rokmi získané centimetre na tých najproblematickejších miestach vášho tela. 


Kedy body wrap použiť?
 

Body wrap je v súčasnosti jedno z najobľúbenejších ošetrení, po ktorom siahajú nielen ženy. Je to výborný spôsob na okamžitú stratu centimetrov na objeme, a preto je využívaný ako neoceniteľná pomôcka pred plesovou sezónou, svadbami, dovolenkou alebo akoukoľvek príležitosťou, na ktorej chcete vyzerať šik. Ak ste teda pozvaná na oslavu a zistíte, že nezapnete sukňu od kostýmu, je tu pre vás body wrap. Vaše stehná, brucho, zadok, lýtka, boky vám budú vďačné. Body wrap je výborným podporným prostriedkom na odštartovanie kúry na chudnutie, lebo ním vidíte okamžité výsledky, čo vás nepochybne zmotivuje k práci na sebe. 

Čo je to body wrap?
Body wrap je vlastne telový zábal, pri ktorom sa nanesie na telo špeciálny body wrap krém a následne sa telo obalí špeciálnou fóliou. Takto ošetrený klient si ľahne a pod teplou prikrývkou relaxuje približne hodinku. Samozrejme, že každý reaguje inák. Väčšina ľudí má úbytok cm na požadovaných miestach ihneď, niektorí reagujú pomalšie a preto sa odporúča pokožku po zábale nezmývať 12 až 24 hodín, lebo krém ešte oneskorene reaguje a výsledky prichádzajú aj po 24 hodinách

Ako to vlastne funguje?
 

Výhodou zábalu je, že fólia zabraňuje prílišnému poteniu, ktorým by sa z tela odvádzali dôležité minerálne látky a stopové prvky. Taktiež fólia umožňuje krému pôsobiť do hĺbky, vďaka čomu krém preniká do tukových buniek a odstraňuje v nich všetko nadbytočné. Preto sa opakovaným nanášaním krému na telo tukové bunky zmrštia, zmenšia svoj objem a vy stratíte prekážajúce centimetre, bez výraznejšej straty na hmotnosti. 

Ako sa vykonáva v praxi?
1. Vaše telo sa starostlivo zmeria a označí na koži (fixkou) alebo len tie časti tela, z ktorých chcete odstrániť neželané tukové vankúšiky. Tieto hodnoty sa zaznačia do tabuľky.
2. Na telo sa nanesie zoštíhlovací krém Body wrap, ktorý dodá vašej koži jemnosť a hebkosť.
3. Niekoľko krát sa telo obalí od pazúch po členky špeciálnou fóliou./pri zábale celého tela/. Zákazník si samozrejme môže vybrať ľubovoľnú časť tela. Týmto sa proces zoštíhlenia naštartuje.
4. Potom si pohodlne ľahnete, telo sa prikryje teplou prikrývkou a môžete relaxovať cca1 hodinku. Krém spôsobuje pocit tepla, ktoré preniká vašou kožou.
5. Keď skončí relax (po cca 1 hodine), zábal sa jednoduchým spôsobom odstráni a opäť sa telo zmerá na tých istých označených miestach.

Strata na objeme minimálne od 1 do 3 cm! / v meranom mieste po jednej procedúre/.

 

BODY WRAP a odporúča  používať po KAVITÁCII alebo po kúre LIPOSAROM na zvýraznenie účinku.

Strata centimetrov neznamená stratu hmotnosti !


Fólia totiž umožňuje krému pôsobiť do hĺbky. Krém preniká do tukových buniek a odstraňuje všetko nadbytočné, čím sa tukové bunky zmršťujú – zmenšujú svoj objem. A to je dôvod, prečo je tam značná strata centimetrov, ale bez výraznejšej straty na hmotnosti.

Cenník pre ošetrenie jednotlivých častí tela:

  • Ruky –   20 €
  • Zadok  - 30 €
  • Brucho, boky, alebo zadná časť chrbta – 40 € 
  • Nohy –  50 €

Počet potrebných ošetrení je 4-6

Udržiavacia kúra 1krát / mesiac

Facebook

You are here:   HomePostavaBODY WRAP