Vytlačiť

NOVINKA NA TRHU!!!

Špičková technológia pre tvarovanie postavy   

     KAVITÁCIA STRONG.

 

Spevnite si telo rýchlejšie a bez námahy!!

 

 Prinášame Vám ozajstný  HIT tohto roku - Ošetrenie jedným z najmodernejších a najkomplexnejších prístrojov na trhu v súčasnosti. Časovo nenáročná a neinvazívna procedúra bez poškodenia integrity kože.

 

 

Čím je prístroj  prospešný a výnimočný? 
Aj tento prístroj pracuje na báze nízkofrekvenčných ultrazvukových vĺn pri frekvencii 26 kHz, čo je hodnota, kedy dochádza k najvyššej priepustnosti membrány bunky a tým k vyššiemu uvoľneniu obsahu tukových buniek ,

ale S VYŠŠOU intenzitou .

 

Týmto sa dosiahne rýchlejší výsledok.Je to najmodernejšia a zároveň najsilnejšia kavitačná hlavica v súčastnosti !!!Tukové látky v bunkách sa uvoľnia, dostanú sa do medzibunkového priestoru, kde súčasne prebieha enzymatická lipolýza a dochádza k rozpadu triglyceridov na mastné kyseliny.

 

 


Frekvencia ošetrení iba raz za 7 - 10 dní !!!!

 

Ultrazvuková liposukcia predstavuje úplnú náhradu klasickej chirurgickej liposukcie. 

Kavitácia je naefektívnejšia metóda redukcie hmotnosti a tvarovania postavy. Natrvalo eliminuje telesný tuk pomocou nízkofrekvenčného ultrazvuku.

Účinne odstraňuje celulitídu.

Kavitácia je bezbolestná, neinvazívna alternatíva klasickej liposukcie. Umožní Vám rýchlu a efektívnu modeláciu tela. Je to metóda vhodná na formovanie brucha, stehien a horných končatín.

To všetko bez anestézy, bez jaziev, bez bolesti.

Výsledky sú viditeľné ihneď  - zoštíhlime Vás o 2 -4 cm za 30 min!!! 


Rovnako aj povrch pokožky a reliéf tzv. pomarančovej kože sa zlepšuje už po prvom sedení.
 

Ako funguje kavitácia:

Ultrazvukové vlny – sonifikácia – umožňujú ošetriť lokalizovaný tuk a celulitídu. Ultrazvukový lúč nízkej frekvencie generuje mikrobubliny plynu, ktoré pod vplyvom tlaku zvonka prasknú, čím sa uvoľní energia a to spôsobí selektívnu lokálnu elimináciu štruktúr adipocytov. Vo fáze dekompresie (uvoľnenia) vzniká v tekutine podtlak, ktorým vznikajú rozpínajúce sa plynové mikrobubliny.

Vo fáze kompresie (stlačenia) vzniknutý tlak na samotnú rozpínajúcu sa bublinu, čím sa zvyšuje teplota plynu v bubline, až kým nedôjde k implózii (prasknutiu do vlastného objemu) bubliny, vedúcemu k uvoľneniu mechanickej energie.

Sonoforéza využíva schopnosť prieniku ultrazvuku cez kožu. Dočasne mení priepustnosť buniek, čím umožňuje prienik aktívnych zložiek hlboko do podkožných vrstiev prechodom cez prirodzenú kožnú bariéru.

Hlavné využitie:

lokálny tuk 
celulitída 
tvarovanie postavy 
remodelácia postavy 
 

Odporúčame jedno ošetrenie do dvoch týždňov. Odporúčaný cyklus ošetrení: 4 až 6 ošetrení.

 Dĺžka jedného ošetrenia nesmie presiahnuť 30 minút (nesmie dôjsť k zahlteniu lymfafického toku).

Medzi jednotlivými ošetreniami odporúčame zvýšený prísun tekutín (denne aj 3 litre), vitamínu C, lymfodrenážna masáž a mierna fyzická aktivita. Pre väčší efekt redukcie tuku a celulitídy odporúčame kombinované programy s lymfodrenážou z dôvodu odstránenia uvoľnených a rozpustených tukov.. 

Celá kúra trvá približne 4-6 ošetrení na každú partiu tela a náročným klientom odporúčame opakovať. 

Kontraindikácie:

srdcové choroby, trombóza, tehotenstvo, kovové implantáty, vážne obličkové ochorenia, ocherenie pečene, rakovina, epilepsia, kožné ochorenia, otvorené rany, hemofília, pacienti užívajúci antikoagulanty, opečračné stavy, menštruácia


Mechanizmus odbúravania tukov.


Triglyceridy, ktoré sú uvoľnené z prasknutéj tukovéj bunky sú okamžite zmetabolizované lipoproteínom lipáza na glycerol a voľné mastné kyseliny. 

Vo vode rozpustný glycerol je absorbovaný do obehového systému a je prenesený do pečene alebo iných buniek, ktoré ho využijú ako zdroj energie. Nerozpustné voľné mastné kyseliny sa naviažu na transportné proteíny (hlavne albumín), ktoré ich pomaly distribuujú do pečene a ďalších tkanív, ktoré ich využijú ako zdroj energie alebo stavebné prvky. V pečeni sú spracovávané tak ako iné mastné kyseliny vrátane tých z jedla. Ostatky rozbitých tukových buniek sú vylúčené cez lymfatický systém.
Po každej kavitácii sa odporúča do 72 hodín absolvovať LYMFODRENÁŽ pre rýchle vyplavenie ryzbitých tukových buniek cez lymfatycký systém von  z tela.


Výsledky: 

* Zmenšenie obvodu ošetrenej oblasti až o 2-7 cm po jedinom ošetrení
* Po ošetrení možno okamžite pokračovať v telesnej aktivite
* Žiadne vedľajšie účinky: tuk je redukovaný prirodzeným fyziologickým procesom 

Po ošetrení je nutné dodržiavať pitný režim - min. 2-3  litre tekutín denne.Červené fotónové svetlo prehrieva a omladzuje pokožku, optimalizuje účinok kavitácie, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, zlepšuje štruktúru kože.

Facebook